UWP60-60RJ8
MFR.Part #
UWP60-60RJ8
JLCPCB Part #
C7407646
Description
60W 60Ω Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS