UWP40-0.5RJ8
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
UWP40-0.5RJ8
JLCPCB Part #
C6344137
Package
Plugin
Description
40W 500mΩ Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS