UWP30-50RJ8
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
UWP30-50RJ8
JLCPCB Part #
C5815794
Package
Plugin
Description
30W 50Ω Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS