UB5C-900RF8
MFR.Part #
UB5C-900RF8
JLCPCB Part #
C3203565
Description
-55℃~+250℃ 5W 900Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D6.4xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS