UB5C-2R7F1
MFR.Part #
UB5C-2R7F1
JLCPCB Part #
C3203517
Description
-55℃~+250℃ 2.7Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D6.4xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS