UB5C-2K4F1
MFR.Part #
UB5C-2K4F1
JLCPCB Part #
C3203006
Description
-55℃~+250℃ 2.4kΩ 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D6.4xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS