UB5C-1R1F8
MFR.Part #
UB5C-1R1F8
JLCPCB Part #
C3203127
Description
-55℃~+250℃ 1.1Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D6.4xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS