UB5C-1R0F8
MFR.Part #
UB5C-1R0F8
JLCPCB Part #
C3203577
Description
-55℃~+250℃ 1Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D6.4xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS