UB5C-110RF8
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
UB5C-110RF8
JLCPCB Part #
C3203201
Package
Plugin,D6.4xL12.7mm
Description
-55℃~+250℃ 110Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D6.4xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS