UB3C-51RF8
MFR.Part #
UB3C-51RF8
JLCPCB Part #
C3203292
Description
-55℃~+250℃ 3W 51Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4xL8.9mm Through Hole Resistors ROHS