UB3C-1K3F1
MFR.Part #
UB3C-1K3F1
JLCPCB Part #
C3203511
Description
-55℃~+250℃ 1.3kΩ 3W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4xL8.9mm Through Hole Resistors ROHS