UB15-2RF1
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
UB15-2RF1
JLCPCB Part #
C3203545
Package
Plugin,D9.5xL45.2mm
Description
-55℃~+250℃ 15W 2Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS