UB10-50RF1
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
UB10-50RF1
JLCPCB Part #
C3203099
Package
Plugin,D7.9xL22.2mm
Description
-55℃~+250℃ 50Ω 7W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS