UAL5-7R5F8
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
UAL5-7R5F8
JLCPCB Part #
C6006628
Package
Plugin
Description
7.5W 7.5Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS