UAL5-15KF8
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
UAL5-15KF8
JLCPCB Part #
C7136572
Package
Plugin
Description
15kΩ 7.5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS