UAL50-75RF8
MFR.Part #
UAL50-75RF8
JLCPCB Part #
C6304922
Description
50W 75Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS