UAL50-3R3F8
MFR.Part #
UAL50-3R3F8
JLCPCB Part #
C7406912
Description
3.3Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS