UAL50-1KF8
MFR.Part #
UAL50-1KF8
JLCPCB Part #
C6581745
Description
1kΩ 50W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS