UAL25-1KF8
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
UAL25-1KF8
JLCPCB Part #
C5814175
Package
Plugin
Description
1kΩ 25W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS