SM15-500RX
MFR.Part #
SM15-500RX
JLCPCB Part #
C3448557
Description
-55℃~+145℃ 175mW 500Ω Wirewound Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 插件,D4.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS