SM15-350RB
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
SM15-350RB
JLCPCB Part #
C3363451
Package
Plugin,D4.7xL9.5mm
Description
-55℃~+145℃ 175mW 350Ω Wirewound Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D4.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS