SM15-250RB
MFR.Part #
SM15-250RB
JLCPCB Part #
C3358403
Description
-55℃~+145℃ 175mW 250Ω Wirewound Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D4.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS