S5-150RJ8
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
S5-150RJ8
JLCPCB Part #
C4337791
Package
SMD,20.8x7.5mm
Description
-55℃~+275℃ 150Ω 4W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% SMD,20.8x7.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS