S3-680RJ8
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
S3-680RJ8
JLCPCB Part #
C4058065
Package
Lead-6327J
Description
-55℃~+275℃ 3W 680Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% Lead-6327J Chip Resistor - Surface Mount ROHS