S3-4K99F1
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
S3-4K99F1
JLCPCB Part #
C4058823
Package
Lead-6327J
Description
-55℃~+275℃ 3W 4.99kΩ Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Lead-6327J Chip Resistor - Surface Mount ROHS