S3-47R5F8
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
S3-47R5F8
JLCPCB Part #
C4281524
Package
SMD,15.9x6.9mm
Description
-55℃~+275℃ 3W 47.5Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ SMD,15.9x6.9mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS