S3-475RF8
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
S3-475RF8
JLCPCB Part #
C4169790
Package
Lead-6327J
Description
-55℃~+275℃ 3W 475Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Lead-6327J Chip Resistor - Surface Mount ROHS