S3-220RJ8
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
S3-220RJ8
JLCPCB Part #
C4111048
Package
Lead-6327J
Description
-55℃~+275℃ 220Ω 3W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% Lead-6327J Chip Resistor - Surface Mount ROHS