S2-681RF1
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
S2-681RF1
JLCPCB Part #
C4200702
Package
SMD,6.6x3.9mm
Description
-55℃~+275℃ 1W 681Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ SMD,6.6x3.9mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS