S2-30R1F8
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
S2-30R1F8
JLCPCB Part #
C4336861
Package
SMD,6.6x3.9mm
Description
-55℃~+275℃ 1W 30.1Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ SMD,6.6x3.9mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS