PFS35-0R56F1
MFR.Part #
PFS35-0R56F1
JLCPCB Part #
C4077658
Description
-55℃~+155℃ 35W 560mΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-263 Chip Resistor - Surface Mount ROHS