PFC10-910RF1
MFR.Part #
PFC10-910RF1
JLCPCB Part #
C3995301
Description
-55℃~+155℃ 25W 910Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ PFC-10 Chip Resistor - Surface Mount ROHS