PFC10-8K2F1
MFR.Part #
PFC10-8K2F1
JLCPCB Part #
C4299305
Description
-55℃~+155℃ 25W 8.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ PFC-10 Chip Resistor - Surface Mount ROHS