PFC10-2K2F1
MFR.Part #
PFC10-2K2F1
JLCPCB Part #
C4017654
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 25W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ PFC-10 Chip Resistor - Surface Mount ROHS