PFC10-1R3F1
MFR.Part #
PFC10-1R3F1
JLCPCB Part #
C4258690
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 25W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ PFC-10 Chip Resistor - Surface Mount ROHS