PF2472-8K2F1
MFR.Part #
PF2472-8K2F1
JLCPCB Part #
C3405919
Description
-55℃~+155℃ 100W 8.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS