PF2472-6R2F1
MFR.Part #
PF2472-6R2F1
JLCPCB Part #
C3411929
Description
-55℃~+155℃ 100W 6.2Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS