PF2472-5K6F1
MFR.Part #
PF2472-5K6F1
JLCPCB Part #
C3458604
Description
-55℃~+155℃ 100W 5.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS