PF2472-50KF1
MFR.Part #
PF2472-50KF1
JLCPCB Part #
C3501623
Description
-55℃~+155℃ 100W 50kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS