PF2472-4K7F1
MFR.Part #
PF2472-4K7F1
JLCPCB Part #
C3466319
Description
-55℃~+155℃ 100W 4.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS