PF2472-3K6F1
MFR.Part #
PF2472-3K6F1
JLCPCB Part #
C3443545
Description
-55℃~+155℃ 100W 3.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS