PF2472-2K2F1
MFR.Part #
PF2472-2K2F1
JLCPCB Part #
C3468190
Description
-55℃~+155℃ 100W 2.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS