PF2472-11KF1
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
PF2472-11KF1
JLCPCB Part #
C3398921
Package
TO-247-2
Description
-55℃~+155℃ 100W 11kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS