PF2272-200RJ1
MFR.Part #
PF2272-200RJ1
JLCPCB Part #
C6251516
Description
200W 200Ω ±100ppm/℃ ±5% SOT-227-4 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS