PF2272-10RJ1
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
PF2272-10RJ1
JLCPCB Part #
C5844999
Package
SOT-227-4
Description
10Ω 200W ±100ppm/℃ ±5% SOT-227-4 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS