PF2205-9K1F1
MFR.Part #
PF2205-9K1F1
JLCPCB Part #
C3366469
Description
-55℃~+155℃ 50W 9.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS