PF2205-8R2F1
MFR.Part #
PF2205-8R2F1
JLCPCB Part #
C3385900
Description
-55℃~+155℃ 50W 8.2Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS