PF2205-820RF1
MFR.Part #
PF2205-820RF1
JLCPCB Part #
C3568841
Description
-55℃~+155℃ 50W 820Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS