PF2205-4K7F1
MFR.Part #
PF2205-4K7F1
JLCPCB Part #
C3398243
Description
-55℃~+155℃ 4.7kΩ 50W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS