PF2205-470RF1
MFR.Part #
PF2205-470RF1
JLCPCB Part #
C3377298
Description
-55℃~+155℃ 470Ω 50W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS